2026 m. gegužės 17 d. Kauno lopšelio-darželio „Smalsutis“ „Padaužiukų“ grupės ugdytiniai kartu su mokytoja Vilma Paulauskiene, socialine pedagoge Julija Narkevičiene dalyvavo pažintinėje patirtinėje išvykoje kartu su savo šeimomis.
Tarptautinį projektą „Kauno „Žalgiris“ – mano komanda“ užbaigėme su tikru trenksmu – stebėdami rungtynes tarp Kauno „Žalgirio“ ir Kėdainių „Nevėžio-Paskolų klubo“ komandų.
Tai buvo ne tik išvyka į „Žalgirio“ areną. Tai buvo ypatinga bendrystės, emocijų ir tikro komandiškumo šventė, suvienijusi vaikus, tėvus ir mokytojus. Kartu išgyventos akimirkos dar kartą priminė, kad vienas žmogus gali nueiti greičiau, tačiau tik drauge galima nueiti kur kas toliau.
Didžiulis džiaugsmas ir garbė buvo susitikti su projekto ambasadoriumi Deividu Sirvydžiu. Vaikų akyse spindėjo įkvėpimas, susižavėjimas ir tikėjimas savo svajonėmis. Tokios akimirkos tampa gyvu įrodymu, kad atkaklumas, nuoseklus darbas ir meilė savo veiklai atveria net pačias didžiausias duris…
Džiaugiamės!

