Menu Close

Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikų konferencija „Mažasis tyrėjas – 2026“

2026 m. balandžio 22 d. priešmokyklinio ugdymo ,,Gudručių” grupės ugdytiniai Vakarė Kuncaitytė, Lukas Kurnickas, Ieva Juozaitytė, kartu su mokytojomis Inga Maciulevičiene, Brigita Kabišiene ir logopede Giedre Černikiene dalyvavo respublikinėje ikimokyklinio ugdymo įstaigų priešmokyklinio amžiaus vaikų konferencijoje „Mažasis tyrėjas – 2026“.
Vaikai kūrybiškai pristatė pranešimą „Zylutė – smalsi ir drąsi paukštelė“ 🐦. Vaikai ruošdami pranešimą tapo mažaisiais tyrinėtojais, ieškojo informacijos enciklopedijose, stebėjo paukščius gamtoje, lygino skirtingas zylių rūšis 😊.
Konferencijos metu vaikai drąsiai kalbėjo prieš auditoriją, nuoširdžiai dalijosi savo atradimais, pasitikėjo savimi ir džiaugėsi galėdami savo patirtimi pasidalinti su kitų įstaigų vaikais. Ši patirtis sustiprino jų smalsumą, bendravimo, viešojo kalbėjimo ir bendradarbiavimo gebėjimus bei suteikė daug džiugių emocijų 🥰 Pristatymo medžiagą puošė ugdytinės pieštos zylutės, suteikusios pristatymui spalvų, šilumos ir vaikystės nuoširdumo 🥰😊
Skip to content