Menu Close

Svarbi informacija tėveliams

Laba diena, gerbiami tėveliai, primename, kad lopšelyje-darželyje renginiai neorganizuojami ir nevykdomi, vadovaujantis Lietuvos Respublikos žmonių užkrečiamųjų ligų profilaktikos ir kontrolės įstatymu bei atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 ,,Dėl Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2020 m. lapkričio 4 d. nutarimo Nr. 1226 ,,Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo“ 2.2.8. punktu ,,Draudžiami visi viešose vietose, atvirose ir uždarose erdvėse organizuojami komerciniai ir nekomerciniai kultūros, pramogų, sporto renginiai, šventės, mugės, festivaliai ar kiti tam tikrą laiką trunkantys organizuoti žmonių susibūrimai viešoje vietoje iš anksto numatytu laiku. Būkime visi sveiki.


 

Dėl šalyje susiklosčiusios epidemiologinės situacijos, visi bendrojo ugdymo įstaigų auklėtiniai (taip pat ir pradinukai) po rudens atostogų kitą savaitę mokysis nuotoliniu būdu.

Darželiai dirbs įprastu režimu, tačiau, jei tik turite tokią galimybę, primygtinai rekomenduojame vaikams likti namuose. Tokiu atveju už darželį mokėti nereikės.

Visas neformalus vaikų ugdymas tęsiamas nuotoliniu būdu arba laikinai stabdomas, perkeliant jį į kitą laikotarpį.

Nepatogumų išvengti nepavyks, tačiau prašome supratingumo – situacija šiuo metu labai rimta ir negalime rizikuoti miestiečių sveikata ar net gyvybėmis.